Ešte (ne)nakupujete cez Aliexpress? Chyba!

Aliexpress v slovenčine je pritom dostupnejší viac, ako kedykoľvek predtým. Všetky prekážky môžete nechať bokom. Úspora pri nákupoch priamo z Číny môže byť obrovská. Doručenie je často zadarmo a aj pomerne rýchle. Určité zásielky sú doručené už v priebehu týždňov. Stačí vśak nakupovať vždy v predstihu.

Výhody obchodu AliExpress

Prvou výhodou je ponuka veľkého množstva sortimentu. Dodanie je oproti iným čínskym obchodom pomerne rýchle. Často si môžete zvoliť dodanie zo skladu, ktorý je k nám bližšie a dobu dodania to výrazne skráti. Nákup na AliExpresse to je garancia na celý nákup ako na dodanie, tak na samotný zakúpený tovar. V prípade, že nie ste spokojný, tovar nebol doručený v stanovenom termíne alebo prišiel poškodený, stačí sa ozvať do obchodu.

Čo ak nie ste s tovarom spokojný?


Peniaze alebo nový tovar? AliExpress vyrieši každú sťažnosť alebo reklamáciu podľa vašich požiadaviek tak, aby ste boli s nákupom v každom prípade spokojný. AliExpress ponúka produkty porovnateľnej kvality ako mnohé slovenské portály, ale výber je celosvetový. Väčšina výrobcov bojuje o zákazníkov práve cenou.

Tajné kupóny vám ušetria ešte viac

Aj keď by tieto tajné kupóny nemal nikto poznať, je predsa len pár stránok, kde ich nájdete. U nás sa jedná o http://www.zlavove-kody.sk/aliexpress-com/, kde sú aktuálne zľavové kódy, kupóny, ale aj odkazy na špeciálne ponuky do eshopu Aliexpress na akčné kupóny, vďaka ktorým ušetríte ešte viac. Schválne pozrite!

Add a Comment